viernes, 17 de febrero de 2017

Stop-motion - Cicle cel·lular, mitosi i meiosi 2016-17





4ESOBio1

Grup 1
Gallego Llopis, Paula - Esplugues Juan, Luis - Tárrega Sanz, Yeray - Mira Silvestre, Iratxe
https://www.youtube.com/watch?v=GqhsA3XFhUk

Grup 2
Tormo Pla, Àngela - Izquierdo Donat, Laura - Guerola Izquierdo, Paula
t=1s&U0https://www.youtube.com/watch?v=sTNW-AvDk

Grup 3
Espí Llorens, Marta - Soler Fuentes, Miriam - Company Rubio, Sergi - Tormo Guerrero, Pablo
https://www.youtube.com/watch?v=9eXWZMrhjEk

Grup 4
Amorós Vidal, Aitana - Tormo Mira, Llorenç - Soler Segura, Víctor
https://www.youtube.com/watch?v=_Wwm6fNeikQ

Grup 5
Barber Micó, Ruth - Soler Durà, Sònia - García Nácher, Ágata
https://youtu.be/jQ2atMkgOfY


4ESOBio2

Grup 1
Albert Vañó, Blanca - Alujer Soler, Rosa Maria - Grimaltos Tolsà, Alejandro
https://youtu.be/93zPjor4CVw

Grup 2
Penalba Ferrero, Àlex - Gómez Herrera, Samael - Bechar Blasco, Omar
https://www.youtube.com/watch?v=rkXSaSX5bNU

Grup 3
Altabert Soler, Aitana - Martí Mira, Ana - Pérez Ferrándiz, Helena
https://www.youtube.com/watch?v=6Ftof1JmVks

Grup 4
Gines Segrelles, Francisco - García Tormo, Paula - García Borderia, Jordi – Company Rubio, Victor
https://www.youtube.com/watch?v=362wzGmX9v8


4ESOBio3

Grup 1
Sáez Gandía, Román - Pínter Cerdà, Andreu
https://youtu.be/xnmixbqnGRk

Grup 2
Mascuñán Longueira, Jessica - Gandia i Albert, Maria - Espí Ferri, Àngela
https://www.youtube.com/watch?v=StF1lRqvyLY

Grup 3
Albert Vila, Edi - Blasco Madrid, Itziar - Carbó Tormo, Àngela
https://www.youtube.com/watch?v=F0aTtptYa6M

Grup 4
Soler Más, Paula – Esplugues Penadés, Maria
https://www.youtube.com/watch?v=Krku2XowNOA

Grup 5
Pastor Olcina, Carmen - Soler Pla, Alba - Tolsà Llàcer, Sara – Català Chàfer, Carla
https://youtu.be/sM6xbX9E_us

Webquest La Cèl·lula - Pòsters digitals – Setena edició





4ESO Bio1

Grup 1
Gallego Llopis, Paula - Esplugues Juan, Luis - Tárrega Sanz, Yeray - Mira Silvestre, Iratxe
https://drive.google.com/open?id=1mptYFF17VGZJsy7Kme7mZykjpCEkx1fQ51FGKY9foHg

Grup 2
Espí Llorens, Marta - Soler Fuentes, Miriam – Company Rubio, Sergi
https://drive.google.com/open?id=1bF-yvuleXzbzhmFGIfLrPQ95JAbcPKYpTrHbUx6YaEo

Grup 3
Amorós Vidal, Aitana - Tormo Mira, Llorenç - Soler Segura, Víctor
https://docs.google.com/presentation/u/1/d/1W67dWvF_HRwfdVMr_j7Vm2qLeYtnAlaUJK9kbe5oZOw/edit?usp=drive_web

Grup 4
Tormo Pla, Àngela - Izquierdo Donat, Laura - Guerola Izquierdo, Paula
https://docs.google.com/presentation/d/1R3LEWOmE96pFdRAoSeau4pRTe0HJpJrWtqHfFpNLASI/edit

Grup 5
Segura Llàcer, Oscar - Gallego Soler, Miquel - Tormo Guerrero, Pablo
https://drive.google.com/open?id=15TDZfLhMi6ysDOTo1Qxk4uWS7b1PVG5GnKGnK5_eDYI

Grup 6
Barber Micó, Ruth - Soler Durà, Sònia - García Nácher, Ágata
https://docs.google.com/presentation/d/1hc4pP7e01FahY2L3UCdeZ7lOK4GXy7AExBKCCFDOwaI/edit#slide=id.g190c7b5ab4_0_1


4ESO Bio2

Grup 1
Altabert Soler, Aitana - Martí Mira, Ana - Pérez Ferrándiz, Helena
https://drive.google.com/open?id=1q_o6FQdlCJGswcS24D_wIQWjO3MYOvcsXwdXbSlPM54

Grup 2
Penalba Ferrero, Àlex - Gómez Herrera, Samael - Bechar Blasco, Omar
https://drive.google.com/open?id=1F0A5ovMS8k1lSIkcm-Pj2S28jFhK0BXIAkVy4CO9FnE

Grup 3
Albert Vañó, Blanca - Alujer Soler, Rosa Maria - Grimaltos Tolsà, Alejandro
https://drive.google.com/open?id=1FDsD91GCgIvA70J5cL43FzA5B48G-Gi-3r6L4yxwOBM

Grup 4
Gines Segrelles, Francisco - García Tormo, Paula - García Borderia, Jordi – Company Rubio, Victor
https://drive.google.com/open?id=1AZUSjCrRDJbw2ucD26Rr1Whbg8sQOsI_gj9OOS4M_Ws

Grup 5
Moll Mas, Laura - Mompó Hermoso, José - Albert Durà, Rafa
https://drive.google.com/open?id=1AFnzuCKZ7dehiFDs_D6vIkYDFlhdQVJZx1RomTE6cKI


4ESO Bio3

Grup 1
Sáez Gandía, Román - Pínter Cerdà, Andreu (1r classificats)
https://docs.google.com/presentation/d/1tlWj0qNYI5gGwK15NUkTxIqagYx9qr9F9RC-q5mNI9A/edit?usp=drive_web

Grup 2
Mascuñán Longueira, Jessica - Gandia i Albert, Maria - Espí Ferri, Àngela
https://drive.google.com/open?id=1__w4Zb4d-2IDTmvZYOuVlq2MriRgsHkX9s_0SEWX6DA

Grup 3
Albert Vila, Edi - Blasco Madrid, Itziar - Carbó Tormo, Àngela
https://drive.google.com/open?id=1CtnXKJ-zYMlDgigg0lCMdRtWQEHLRae5EiuNZp28H6Q

Grup 4
Soler Más, Paula – Esplugues Penadés, Maria
https://prezi.com/qawxbwb9qsoe/la-cellula

Grup 5
Pastor Olcina, Carmen - Soler Pla, Alba - Tolsà Llàcer, Sara – Català Chàfer, Carla
https://prezi.com/gld8oieaywl0/la-cellula

Grup 6
Jiménez Granero, Isabel - Campos Garrido, Mireya
https://drive.google.com/open?id=1Hq0172UMXhsAjj6-19SOw0em3WsObRYaSoAnMCDpMqY

lunes, 15 de febrero de 2016

viernes, 12 de febrero de 2016

Stop-motion - Cicle cel·lular, mitosi i meiosi 2015-16



4ESOBio1
Grup 1
Yago Julia - César Tiestos - Yael Soler
https://www.youtube.com/watch?v=GE73tYS7l88

Grup 2
Clara Ases - Ana Valls - Maria Ballester
https://www.youtube.com/watch?v=P4Z3mpEOPJ8

Grup 3
Ana Soler - Maria Bodi - Andrea Soler
https://www.youtube.com/watch?v=G9CB2ohGEsA

Grup 4
Alejandra Micó - Marta Tormo - Vicent Porta
https://www.youtube.com/watch?v=SqsCi5zcwoo

Grup 5
Laura Moll - Laura Bosca - Lucia Esplugues
https://www.youtube.com/watch?v=qaGwgyjKp6I

Grup 6
Alicia Garcia - Jose Ortega
https://youtu.be/FAdOPR6DmwU

Grup 7
Paco Amorós - Eduard Ortola
https://www.youtube.com/watch?v=1dPL2GjA0cA


4ESOBio2

Grup 1
Coral Blanquer - Sandra García- Nerea Tomas
https://youtu.be/uHAOmdjmp5Y

Grup 2
Toni Borderia- Carles Esplugues
https://www.youtube.com/watch?v=9KNRCitobb0

Grup 3
Aitana Nácher- Paula Blasco- Marta Pascual
https://www.youtube.com/watch?v=wEuVKUW5JZk

Grup 4
Laura Cano - Alejandra García - Inma Vidal
https://youtu.be/9h7wE-d9irE

Grup 5
Lucia Barrull- Gonzalo García- Jordi Roig
https://www.youtube.com/watch?v=7n3CJApYNTM

Grup 6
Jordi Espí - Nicolás Velasco
https://www.youtube.com/watch?v=O881HasCWOA


4ESOBio3

Grup 1
Fani Albert - Nerea Muñoz - Aida Soler
https://www.youtube.com/watch?v=Di690oC6A_4

Grup 2
Noemí Cambra - Gema Ferrero - Sheila Santiago
https://www.youtube.com/watch?v=adN9ygTxeJ8

Grup 3
Paula Garcia - Eva López - Begoña Tormo
https://youtu.be/BM4JT4QzGfQ

Grup 4
Raquel García - Silvia Ortega - Maria Redal
https://www.youtube.com/watch?v=CpuYKd-lt24

Grup 5
Alvaro Garrido - Pablo Navarro - Josep Penadés
https://www.youtube.com/watch?v=okqlw-8UjQM

Grup 6
Violant Lozada - Paula Quilis
https://www.youtube.com/watch?v=w8Vev-JXFSA

martes, 1 de diciembre de 2015

Webquest La Cèl·lula - Pòsters digitals - Sisena edició




4ESOBio1


Grup 1
Yago Julia - César Tiestos - Yael Soler
https://docs.google.com/presentation/d/17Uwh_UCcJ5kz4zbEMYhkjNGsjUU27RSRrmf80wgNvtM/edit#slide=id.p

Grup 2
Clara Ases - Ana Valls - Maria Ballester
https://docs.google.com/presentation/d/105SuxX3KoUyCZSx2VwvCqXxpB3A6UaWhzqos7Ev5KoM/edit?usp=sharing

Grup 3
Ana Soler - Maria Bodi - Andrea Soler
https://docs.google.com/presentation/d/1PBK_m5HyIWWaqEl2HGIYbze-RkOYPYkOzVHaB0vWKvs/edit#slide=id.p

Grup 4
Alejandra Micó - Marta Tormo - Vicent Porta
https://drive.google.com/open?id=1Z2nrSQUYfgVTdfU4wnDE-pypRrmsk7Xml0lgz7l698I

Grup 5
Laura Moll - Laura Bosca - Lucia Esplugues
https://docs.google.com/presentation/d/19A62uucsNOsoVx_cMvHCOr_uUUaFg0kQcthq4XxhSSc/edit#slide=id.p

Grup 6
Alicia Garcia - Jose Ortega
https://docs.google.com/presentation/d/1xbLIy-ARsQvAF-Kekkrmce9JXo589PiKKDV5iqTRI78/edit#slide=id.p

Grup 7
Paco Amorós - Eduard Ortola
https://docs.google.com/presentation/d/1fPfYwxChuF0rid2MTtthpRDmoOWWXy-vkXKW7pzJD1Q/edit#slide=id.p


4ESOBio2

Grup 1
Coral Blanquer - Sandra García- Nerea Tomas
https://docs.google.com/presentation/d/1pqbGLfMJDBfduURwKR7Xxp_4wfxpHCj7nQFiT38ujv0/edit?usp=sharing

Grup 2
Toni Borderia- Carles Esplugues
https://docs.google.com/presentation/d/1-MmAPnFgBGwIW16sHngJ3_Br117JT2zO29iLstTcEX8/edit?usp=sharing

Grup 3
Aitana Nácher- Paula Blasco- Marta Pascual
https://drive.google.com/open?id=1jT1nelTeDBGf5tbpq1CWOPVRkMaCYe7GM43786U92lE

Grup 4
Laura Cano - Alejandra García - Inma Vidal
https://docs.google.com/presentation/d/1MlBG6MFVZeUQIWbfHKOUauLwQUj5nUS68stHpWUQdZw/edit#slide=id.p

Grup 5
Lucia Barrull- Gonzalo García- Jordi Roig
https://docs.google.com/presentation/d/1IxwwEY5cXngCzDxTXVlvrZSwi18vtY_knRzIWGeeqU8/edit?usp=sharing

Grup 6
Jordi Espí - Nicolás Velasco
https://docs.google.com/presentation/d/1XUkxid-nmCbBF8YkIR87ZD0ufW5PRFFp02tzk-3O6NY/edit#slide=id.ge69d6cc54_0_12


4ESOBio3

Grup 1
Fani Albert - Nerea Muñoz - Aida Soler
https://prezi.com/kfa6_nnhf6f2

Grup 2
Noemí Cambra - Gema Ferrero - Sheila Santiago
https://docs.google.com/presentation/d/1tQpfXNcx0ttkBKb3VrefSHGjUf_NEhoQENvh5jVG5W0/edit?usp=sharing

Grup 3
Paula Garcia - Eva López - Begoña Tormo
https://docs.google.com/presentation/d/1Q6RqhsJl52DbAVqMwDWDct6_AbWLFjQfJ3fMqi3IwAc/edit#slide=id.p

Grup 4
Raquel García - Silvia Ortega - Maria Redal
https://docs.google.com/presentation/d/1hPZ8cuM-LFNHb5uBUKYq7ZHqwhY9MT-sNQVEcgvxAZk/edit#slide=id.p

Grup 5
Alvaro Garrido - Pablo Navarro - Josep Penadés
https://docs.google.com/presentation/d/1RoXLpoCeW1jvsyNQPWmm2PrqAP1IMyFVTNq647Tp_WE/edit#slide=id.ge73f053a5_1_71

Grup 6
Violant Lozada - Paula Quilis
https://docs.google.com/presentation/d/1EZxmmbuJzAGKrxTipivafeFEWuJQLj4xQmXszYauh4E/edit#slide=id.p

Grup 7
Rafa Molina - Victoria Requena - Angel Soler
https://docs.google.com/presentation/d/1cplMmmI1pCPKgye6A9HY8zEEGUJUqVkUWEtdOSoKiKg/edit#slide=id.ge73f85533_0_1